TIME2MOTO

Lubisz poznawać ciekawe miejsca, kulturę innych krajów i fajnych ludzi z motocyklowej perspektywy?

My także! Przygody i emocje na najwspanialszych trasach Europy są nam bliższe niż najdroższe hotele i luksusy kurortów. Po co płacić krocie za wczasy all inclusive? Niech żyje motocyklowa przygoda i atmosfera, której nie można znaleźć nigdzie indziej!

Nasze najmocniejsze strony to flota 30 motocykli, możliwość skorzystania z przewodnika i instruktora techniki jazdy. Dzięki tak dużej liczbie maszyn, możemy zaoferować Ci wyjazd w bardzo dobrej cenie – już od 1699 pln. Zarezerwuj wyjazd już teraz!

Poznaj nasz zespół

Waldemar Zacha

Waldek Zacha (Wally) – pomysłodawca i współzałożyciel Time2moto. Jak wielu z nas zaczynał swoją przygodę na WSK-ach, Simsonach i innych Komarkach wiele lat temu. Miłośnik sportowej jazdy. Uczestniczył w wielu wyścigach rangi Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. Był wicemistrzem Polski w klasie 600 na Triumph'ie Daytona. Teraz bardziej interesują go dalekie podróże ale tor Jerez i Almeria cały czas kusi :-)Jeździ Hondą Africa Twin oraz VFR. Podróżował po Stanach Zjednoczonych, Afryce (Maroko, Zanzibar), a Europa nie ma dla niego już wielu tajemnic. Prywatnie ma piękną żonę i wspaniałego syna.

Mariusz Lipski

Mariusz Lipski - pomysłodawca i współwłaściciel Time2moto. Na motocyklu od dziecka. Uczestnik wielu szkoleń motocyklowych w Polsce i zagranicą. Jeździ Hondą CRF1000 Africa Twin, Harleyem Sportsterem, quadem Yamaha Grizzly 700 i Segway'em x2 :-). Dla niego nie ma najlepszego motocykla na Świecie, czasem są po prostu przeciętni użytkownicy 😉 Skończył studia na wydziale prawa, studiował logistykę, bezpieczeństwo pracy oraz psychologię biznesu, co pozwala mu widzieć świat wielowymiarowo. Poza jazdą motocyklami zdarzyło mu się skakać ze spadochronem, ma licencje pilota UAV i brązową odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego. Prywatnie ma kochającą żonę i dwóch wspaniałych synów 🙂

Ola

Aleksandra Molendowska - menager i fotograf. Ola na co dzień zajmuje się koordynowaniem oraz prowadzeniem wielowymiarowych projektów Time2moto oraz Moto Skull, a także profesjonalną fotografią sportową. Zamiłowanie do analogowej fotografii, ambitnego filmu oraz awangardowego malarstwa, w zderzeniu z miłością do motoryzacji, pozwoliło na stworzenie niepowtarzalnego stylu i wizerunku firmy. Tworzy oraz dba o projekt w którym łączy profesjonalizm z nutą szaleństwa nierozłącznie związaną ze światem motoryzacji. Niezwykła ciekawość świata oraz głód przygód sprawiły, że ciągle poszukuje inspiracji w różnych miejscach na ziemi. Potrafi z ogromnym wdziękiem i finezją jeździć motocyklem, prowadzić samochód terenowy a w skrajnych przypadkach manewrować samochodem dostawczym z przyczepą. Posiada Hondę CRF 230 oraz Yamahę MT 07.

Seweryn

Seweryn Gładyga (Ryszard) –pomysłodawca i założyciel szkoły Moto Skull. Najbardziej nieprzewidywalny oraz niepokorny instruktor nauki i techniki jazdy. Pracuje dla czołowych Ośrodków doskonalenia techniki jazdy w Polsce jako specjalista od szkoleń motocyklowych, jazdy w terenie oraz defensive driving. Jego entuzjazm oraz zaangażowanie sprawiają, że zaczął zarażać swoją miłością do motoryzacji coraz szerszą grupę osób. Prywatnie posiada Torową Yamahę R6, Yamahę MT 07 przygotowaną do Gymkhany, Suzuki DRZ 400 supermoto, Ajp PR5 250 Extreme, dwa profesjonalnie przygotowane samochody terenowe Nissan Patrol Y61 Gr2 oraz Fiata cinquecento sporting. Poświęcił całe swoje życie trzem największym pasjom jakimi są muzyka, motoryzacja oraz sztuki walki.

Profil Facebook: @motoskullteam